O firmie

Obecnie nasza paleta składa się z ponad 260 kolorów.

Podążamy za najnowszymi trendami i wciąż poszerzamy swoją ofertę. Wprowadzamy nowe kolory, rodzaje suwadeł oraz przywieszek.

To dlatego nasze produkty wybrało ponad 400 stałych odbiorców z całej Polski.

Viva zip działa na Polskim rynku już od ponad 18 lat, a cała kadra zarządzająca, oraz duża część pracowników, swoją pracę w branży dodatków krawieckich rozpoczęła dużo wcześniej, na początku lat 90-tych.

Dzięki temu uzyskaliśmy bardzo wysoką i stabilną jakość naszych wyrobów.

Sprzyja temu również korzystanie z najnowocześniejszych na rynku maszyn – każdego roku modernizujemy nasz park maszynowy tak, aby stale podążać za najbardziej efektywnymi i nowoczesnymi technologiami produkcji.

Gwarantuje to naszym klientom produkty o najwyższej jakości w bardzo korzystnych cenach.

Przy zakupie surowców do produkcji korzystamy tylko i wyłącznie z renomowanych, dużych i solidnych dostawców zarówno Polskich jak i zagranicznych.

Od początku ogromną wagę przykładamy do jakości wyrobów, dlatego naszym oczkiem w głowie jest dział kontroli jakości. Żaden zamek błyskawiczny nie opuści naszej firmy bez przejścia dokładnej kontroli jakości.

Nasza oferta kolorystyczna jest niezwykle bogata, obecnie przekracza 260 kolorów, co w połączeniu z bardzo dobrą dostępnością wszystkich produktów oraz szybką realizacją zamówień sprawia, że możemy być dla Państwa dostawcą, z którym współpraca stanie się przyjemnością.

Certyfikaty:


Certyfikat Eko Vivazip - producent zamkow blyskawicznych

Certyfikat Eko Vivazip - producent zamkow blyskawicznych

Sprawdź jak szybko otrzymasz zamówiony towar w zakładce dostawa >>

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz: kontakt >>

Dane firmy:
Viva zip sp. z o.o.
Kiełpin, ul. Leszczynowa 2, 05-092 Łomianki
NIP : 118-16-45-958, REGON : 015205288, KRS : 0000276314, BDO: 000119835
Kapitał zakładowy : 500.000,00 zł